Leliūnų seniūnijos bendruomenė

 
Pradžia
Leliūnai
Pakalniai
Antalgė
Renginiai
Projektai
Kontaktai
   

                 
 
 
 
 
 
 
 
Leliūnų kultūros centras
Istorija Kolektyvai

„BALTUMO ŠVENTĖ – 2013“

Sausio 20d. Leliūnų kultūros centro pop grupės „Aušra“ mažieji dainininkai dalyvavo VII-ame tarptautiniame populiariosios dainos festivalyje „Baltumo šventė - 2013“ Kaune.
5-12 m. amžiaus grupėje mūsų kolektyvas buvo apdovanotas „Nuotaikingiausios dainos“ nominacija.

Renginio nuotraukas galite peržiūrėti čia >>>

„SPARNUOTA VASARĖLĖ 2012“

Saulėtą birželio šeštadienį leliūniškius ir svečius į mokyklos stadioną pakvietė III- asis Tarptautinis jaunųjų talentų festivalis „Sparnuota vasarėlė 2012“. Festivalyje dalyvavo 23 kolektyvai, arti 200 dalyvių iš Lietuvos ir kaimyninių šalių, tai ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų meno kolektyvai, atlikėjai bei dainininkai. Šį festivalį rengė Leliūnų kultūros centras, seniūnijos bendruomenė, bendrija „Tėviškės aidai“.
Šventės dalyvius sveikino organizatoriai bei svečiai, seimo narys, kaimo reikalų komiteto pirmininkas Edmundas Pupinis, seimo narės Mildos Petrauskienės sveikinimą perdavė padėjėja Zinaida Sirvydis, Utenos rajono savivaldybės vardu sveikinimo žodį tarė administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė bei Utenos kultūros centro režisierė Irena Leikauskienė.
Visa šeštadienio popietė neprailgo, žiūrovai bei naujas pažintis užmezgę kolektyvai ovacijomis ir plojimais sutiko: ignalinietę Livetą Kavaliauskaitę, visaginietę Ievą Iguminovą, kėdainietę Nociūnų skyriaus dainininkę Vytautę Makutytę, Vilniaus Broniaus Jonušo mokyklos solistes Miglę Misiūnaitę ir Eleną Galin, Prienų rajono Jezno gimnazijos solistę Eveliną Končeigo. Festivalyje pasirodė: Jonavos rajono Kuigalių kultūros centro popchoras „Upeliukas“, „Pumpurėliai“ Ignalina, Utenos rajono Daugailių kultūros centro vaikų kapela „Daugailių berniokai“, grupė „Sija“ iš Pasvalio, dainavimo studija „Linksmoji šypsena“ Kaunas.
Leliūnų kultūros centro kolektyvas „Aušra“, festivalio šeimininkai, parengė dvi programas. Scenoje pasirodė mažieji popchoro dainorėliai ir nemažai patirties iš ankstesnių festivalių turintys vyresnieji. Festivalio svečias „Dainų dainelė 2012“ laureatas, įvairių konkursų bei televizijos projektų dalyvis Dalius Garnys baigė festivalį, šventės vedėjas Linas Bražionis pakvietė atsiimti organizatorių įsteigtas nominacijas bei padėkas.
SKAMBIAUSIAS BALSAS – KRISTINA BERZUPE, vadovė Julija Vasiljeva (13 m. Ryga, Latvija);
GERIAUSIA SOLISTĖ – GABIJA BUTKUTĖ, vadovė Jovita Murauskaitė (6 m. Kaunas);

ANSAMBLIŠKIAUSIAS KOLEKTYVAS –Vokalinė grupė “VIVO”, vadovė Asta Skerienė (Utenos Dauniškio gimnazija);
UŽ PROFESIONALŲ DAINOS ATLIKIMĄ – Popgrupė „DO RE MI FA“, vadovė Asta Niauronienė (Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla);

UŽ LIETUVIŠKOS MUZIKOS POPULIARINIMĄ – Kanklininkų ansamblis „PASAGĖLĖ“, vadovė Loreta Liaugaudė (Užpalių kultūros centras);

MAŽIAUSIŲ DAINORĖLIŲ KOLEKTYVAS – Popchoras „SAPNAS“, vadovė Daiva Makutienė (Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyrius);

LYRIŠKIAUSIAS ATLIKĖJAS – IEVA TARULYTĖ, vadovė Loreta Gaivenytė (18m. Visagino Č. Sasnausko muzikos mokykla);

GERIAUSIA GRUPĖ – Punsko JAUNIMO GRUPĖ, kolektyvo globėja Asta Pečiulienė (Punsko lietuvių kultūros namai, Lenkija).

RENGINIO PARTNERIAI
- Utenos kultūros centras;
- Leliūnų pagrindinė mokykla;
- Leliūnų seniūnija;
- V.Valiušio keramikos muziejus;
- Lietuvos Šaulių sąjungos Utenos apskrities rinktinė.
- Všį vaikų užimtumo centras "Tiltas";
RĖMĖJAI
Utenos savivaldybė;
Leliūnų moterų bendrija Leliūna;
UAB Sigitransas;
Iį Gražuliai;
UAB Liepkalnis;
Kavinė Pas Loretą;
UAB Butero prekyba;
UAB Antalgės paukštynas;
A.Kaulinio Iį;
Keramikas Giedrius Mazūras.
INFORMACINIAI RĖMĖJAI
Indros radijas IR;
Laikraštis Lietuvos rytas;
Žurnalas Ūkininko patarėjas;
Laikraštis Utenis;

Renginio nuotraukas galite peržiūrėti čia >>>

„MES – PASAULIS“ FINALAS

Gegužės 20 d. Leliūnų kultūros centro pop grupė „Aušra“ dalyvavo muzikos projekto „Mes – Pasaulis“ finaliniame koncerte.
Didžiulis 14 valandų trunkantis finalinis renginys vyko Vilniuje, „Forum Palace“ rūmuose, kurį filmavo Nacionalinė Lietuvos televizija.
Įspūdingoje muzikinėje teatralizuotoje programoje dalyvavo žinomi populiariosios muzikos atlikėjai, taip pat vaikų ir jaunimo muzikos bei šokių grupės iš visos Lietuvos.
Respublikinis vaikų ir jaunimo užimtumo bei laisvalaikio tęstinis projektas. Tradicinis muzikos festivalis rengiamas jau dešimti metai iš eilės. Renginį remia Lietuvos Respublikos Švietimo ir Mokslo ministerija, globoja Vilniaus m. savivaldybė.

Renginio nuotraukas galite peržiūrėti čia >>>
 

Į turinį

Leliūniškiai muzikos projekte „MES – PASAULIS“

Balandžio pirmą dieną popgrupės „Aušra“ vyresnieji vaikai dalyvavo X-jame nacionaliniame vaikų ir jaunimo muzikos projekte „Mes – Pasaulis“. Koncertas vyko Vilniuje, muzikiniame teatre – klube "New York Club".
Projekto finalinis koncertas gegužės 20d. „Forum palace“, Vilniuje.

Renginių nuotraukas galite peržiūrėti čia >>>

JURGINĖS

Šį pavasarį Utenos kultūros centras pirmą kartą organizavo Jurginių šventę. Į ją buvo perkeltas tradicinis Atvelykio koncertas – kaimo dainorėlių, muzikantų, šokėjų pasirodymai miesto gyventojams.
Jurginių šventė prasidėjo mugės atidarymu. Vėliau vyko koncertas “Atrakinkim žemelei vartus“. Dainavo, grojo, publiką nuotaikingais pasakojimais linksmino visų Utenos rajono seniūnijų mėgėjų meno kolektyvai.
Šventėje dalyvavo ir savo linksmas dainas uteniškiams dovanojo Leliūnų kultūros centro vaikų popchoro “Aušra” vaikai.

Į turinį

MOTINOS DIENOS ŠVENTĖ

Motinos diena – viena gražiausių pavasario švenčių, turinčių gilias tradicijas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Tai diena, kai gražiausi gėlių žiedai dovanojami pačiam brangiausiam žmogui – mamai.
Su šia gražia švente Leliūnų kultūros centro vaikų popchoro „Aušra“ vaikai neužmiršo pasveikinti ir Leliūnų senelių globos namuose gyvenančių močiučių. Vaikai joms padovanojo pačius gražiausius žodžius, daineles bei pirmųjų pavasario gėlių žiedus. Koncertas pradžiugino močiutes, suteikė nuoširdaus džiaugsmo akimirkų.
Šia proga gegužės ketvirtą dieną popchoro „Aušra“ dainininkai savo dainomis džiugimo Utenos miesto mamytes.

 

KONCERTAS VABALNINKE

Kooperatyvo „Pieno puta“ kvietimu, kooperatyvo nariams, ūkininkams, koncertą Vabalninko žemės ūkio mokyklos salėje dovanojo kolektyvo „Aušra“ mažieji ir vyresnioji grupė.
„Pieno puta“ didžiausias smulkiųjų ūkininkų pieno kooperatyvas Lietuvoje, jo nariais yra per 1300 ūkininkų iš Kupiškio, Biržų, Utenos, Zarasų ir kitų rajonų. 28 Leliūnų seniūnijos ūkininkai priklauso kooperatyvui, pristato pieną į punktą Leliūnuose. Į ataskaitinį susirinkimą Vabalninke nuo leliūniškiųų buvo deleguoti: Linara Sinicienė ir Kęstutis Udras.
Kooperatyvo nariai Kęstutį Udrą išrinko į revizijos komisiją.
Po koncerto kolektyvas susilaukė gausių plojimų, o vadovai Aušra ir Edmundas Gutauskai, kooperatyvo direktorės Jūratės Dovydėnienės padėkos bei palinkėjimo sėkmingai pasirodyti nacionaliniame vaikų projekte „Mes- pasaulis“.

Į turinį

„KELIAUJANTIS FESTIVALIS“ 2011. Talinas

2011m. spalio 21-23 d. Leliūnų kultūros centro popgrupės „Aušra“ vyresnieji vaikai dalyvavo V-jame tarptautiniame vokalo ir šokio festivalyje „KELIAUJANTIS FESTIVALIS“ 2011. Taline.
Festivalis vyko Talino LINDAKIVI kultūros namuose. Šiame festivalyje dalyvavo 20 dainuojančių ir šokančių vaikų kolektyvų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Estijos. Viso dalyvių buvo apie 200.
Popgrupės „Aušra“ vaikų pasirodymas susilaukė didelių estų simpatijų. Kultūros namų direktoriaus pavaduotojas, žymus Estijos dainininkas Sergei Maasin buvo sužavėtas puikiu kolektyvo pasirodymu ir stebėjosi, kad šie vaikai yra iš mažo provincijos miestelio.
Šios kelionės metu kolektyvas susipažino su Talino senamiesčiu, pakeliui į namus aplankė Latvijos žvejų miestelį Salacgriva ir sostinę Rygą.
Kelionę rėmė Seimo narė Milda Petrauskienė ir AB Lietuvos geležinkeliai.

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti čia >>>

Į turinį

„SPINDULĖLIS – 2011“

Gegužės 28 d. Raguvos miestelyje (Panevėžio r.) vyko X šalies vaikų ir jaunimo popchorų, ansamblių, solistų festivalis – konkursas „Spindulėlis 2011“.
Paskutinį kartą, prieš keturis metus, šiame festivalyje – konkurse dalyvavo vyresnieji pop grupės „Aušra“ dainininkai. Šiais metais atstovauti Leliūnų miestelio vyko mažųjų pop grupės „Aušra“ dainorėlių grupė.
Mažieji dainininkai dainuoja tik antri metai, tačiau ir jie jau aktyviai dalyvauja savo bei aplinkinių miestelių organizuojamuose koncertuose ir šventėse. Konkursuose savo jėgų išbandyti dar neteko. Šis festivalis - konkursas jiems buvo pirmasis ir sėkmingas. Jaunučių grupėje mažieji laimėjo III vietą.

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti čia >>>

TEATRAS „LE LIŪNĖ“ TARPTAUTINIAME FESTIVALYJE „TILTAI 2011“

Gegužės 28-29d. Leliūnų teatras „Le Liūnė“ dalyvavo tarptautiniame mėgėjų teatrų festivalyje „Tiltai 2011“ Paįstyje (Panevėžio r.). Šis festivalis vyksta jau dešimt metų. Kasmet į jį suvažiuoja mėgėjų teatrai iš visos Lietuvos ir aplinkinių kaimyninių šalių. Šiais metais dalyvavo teatrai iš Lietuvos, Baltarusijos, Lenkijos ir Latvijos.
Į šį festivalį leliūniškiai buvo pakviesti pirmą kartą. Jie žiūrovams parodė Marselio Berkyje-Marinje komediją „Meilė, auksas ir kažkas“.

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti čia >>>

Į turinį

„LABAS, VASARĖLE!“

Paskutinę gegužės mėnesio dieną saulė negailėjo savo spindulių. Ir nors diena buvo tikrai karšta visi vaikai ir suaugusieji skubėjo į Leliūnų pagr. mokyklos stadioną, kur vyko „Labas, vasarėle“ šventė.
Ši šventė, kaip tradicija, Leliūnuose vyksta jau eilė metų. Jos metu nuaidi paskutinis dešimtokų skambutis. Vaikai džiaugiasi atėjusia vasara ir taip lauktomis atostogomis. Skamba gražiausi žodžiai ir dainos mokyklai, mokytojams, vasarėlei.
Šiais metais šventė prasidėjo mažųjų renginio vedėjų Evelinos ir Paulinos eilėraštukais vasarėlei. Gėlėtoje scenoje pasirodė ir pati Vasara. Dešimtokus ir visus susirinkusius į šventę sveikino Leliūnų pagr. mokyklos direktorius E. Martinavičius, klebonas A. Puško, seniūnė L. Petronienė, bendruomenės pirmininkas K. Udras. Skambejo linksmos Leliūnų kultūros centro vaikų pop grupės „Aušra“ dainos.
Šventės pabaigą vainikavo svečių iš Utenos kultūros centro, pop grupės „Decima“ nuotaikingas koncertas.

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti čia >>>

KONCERTAS PREKYBOS CENTRE „AUŠRA“

Birželio pirmąją dieną visus lydėjo pakili nuotaika. Šią dieną Utenoje lankėsi Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Nuo pat ryto skambėjo muzika, liejosi vaikų dainos, vienas koncertas sekė paskui kitą. Visi šventė tarptautinę vaikų gynimo dieną.
Šią dieną ir Leliūnų k.c. pop grupės „Aušra“ dainininkai savo dainas dovanojo Utenos miesto gyventojams Utenos dailės mokyklos organizuotame koncerte prekybos centre „AUŠRA“.

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti čia >>>

Į turinį

PIRMOJI VIETA KONKURSE „PAVASARIO FIESTA – 2011“

Gegužės 8 d. Kaune, muzikiniame klube „Combo“ vyko VII-tasis respublikinis populiariosios dainos konkursas “Pavasario fiesta - 2011“ . Jame dalyvavo vaikų kolektyvai, duetai ir solistai iš įvairių Lietuvos ir Latvijos miestų: Rygos, Kauno, Vilniaus, Panevėžio, Šiaulių, Utenos, Tauragės, Visagino, Plungės ir t.t.
Šiame konkurse Uteną atstovavo Utenos kultūros centro vaikų pop grupė „Decima“ 5-9 m. amžiaus grupėje ir Leliūnų kultūros centro pop grupė „Aušra“ 10-14 m. amžiaus grupėje.
Abu kolektyvai iš Utenos buvo pripažinti geriausiais. Jiems skirtos pirmosios vietos.

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti čia >>>

GRAŽIAUSI ŽODŽIAI IR DAINOS MOTINOMS ATVELYKIO ŠVENTĖJE

Utenos kultūros centre Motinos dienos išvakarėse – balandžio 30 d. – vyko tradicinė Utenos rajono kaimo kultūros centrų mėgėjų meno kolektyvų šventė „Atvelykis – 2011“, skirta Motinos dienai.
Šios šventės metu skambėjo gražiausi žodžiai ir dainos motinoms. Šventės vedėjai kvietė į sceną ir sveikino po vieną darnią šeimą iš kiekvienos seniūnijos. Iš Leliūnų seniūnijos į šventę buvo pakviesta daugiavaikė Stasės ir Petro Morozovų šeima, užauginusi šešis vaikus. Vieną iš jų – aktorę Dalią Morozovaitę.
Kaip ir kiekvienais metais šventėje pasirodė Leliūnų seniūnijos saviveiklininkai: Leliūnų kultūros centro pop grupė „AUŠRA“, kurios gretas šiais metais papildė mažųjų dainorėlių kolektyvas, Pakalnių kultūros centro moterų ansamblis, lietuvių liaudies šokių moterų kolektyvas, Pakalnių jaunimo estradinė grupė „PYVA“.

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti čia >>>

Į turinį

MUZIKINĖS NOMINACIJOS - 2011

Balandžio 9 d. Leliūnų kultūros centro pop grupės „Aušra“ vaikai dalyvavo Tarptautiniame vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos festivalyje - konkurse “MUZIKINĖS NOMINACIJOS - 2011“ Utenos kultūros centre.
Į šį konkursą susirinko vaikų ir jaunimo kolektyvai bei solistai iš Rygos, Daugpilio, Kaliningrado srities, Punsko, Vilniaus, Šiaulių, Kauno, Molėtų ir Utenos.
Leliūnų kultūros centro pop grupė „Aušra“, vadovaujami Aušros ir Edmundo Gutauskų, šiame renginyje dalyvavo antrą kartą. Džiugu, kad ir šį kartą kolektyvas buvo labai gerai įvertintas. Savo amžiaus grupėje užėmė prizinę III-ją vietą.

Į turinį

MĖGĖJŲ TEATRO „LE LIŪNĖ“ SPEKTAKLIO PREMJERA

Kovo 27 d. Pakalniuose vyko Leliūnų kultūros centro mėgėjų teatro „LE LIŪNĖ“ spektaklio „MEILĖ, AUKSAS IR KAŽKAS“ (Marselis Berkje-Marinje) premjera.
Pagrindinius vaidmenis sukūrė: Mišel – Rūta Lauciuvienė, Dominykas – Edmundas Gutauskas, Klodas – Kęstutis Udras, Kažkas – Andrius Stundžia.
Spektaklio režisierius Šarūnas Kunickas, choreografija – Darius Daujotis, dailininkas – Raimundas Kunickas, kostiumų dailininkė – Aušra Gutauskienė, Teatro vadovas – Edmundas Gutauskas.

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti čia >>>

ADVENTINĖ POPIETĖ

Gruodžio 17 d. jau antrą kartą Leliūnų pag. mokykla kartu su Leliūnų kultūros centru sukvietė mokinių tėvelius, senelius ir gausų svečių būrį į Adventinę popietę. Susėdę prie baltomis staltiesėmis nutiestų stalų, apkrautų adventiniais valgiais susirinkusieji klausėsi vaikų atliekamų giesmių, stebėjo kaip buvo pinamas adventinis vainikas, uždegamos žvakės, būrėsi, minė mįsles, žaidė žaidimus, su dideliu susidomėjimu žiūrėjo vaidinamą Kristaus gimimo istoriją.

Į turinį

KALĖDINIAI POP GRUPĖS AUŠRA PASIRODYMAI

Gruodžio 10 d. Leliūnų k. c. pop grupė „Aušra“ dainavo Utenos miesto Sidabrinės eglės įžiebimo šventėje.

Gruodžio 18 d. Kalėdų senelis ir rudoji laputė Antalgės gyventojus taip pat sukvietė į miestelio Eglutės įžiebimo šventę. Į šią šventę buvo pakviesti ir Leliūnų pop grupės „Aušra“ nykštukai. Jie savo dainomis linksmino susirinkusiuosius.

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti čia >>>

POP GRUPĖS „AUŠRA“ PASIRODYMAS RYGOJE

Spalio 16 -17 d. Leliūnų kultūros centro pop grupės „Aušra“ dainos skambėjo Rygoje. Vaikai dalyvavo tarptautiniame dainų ir šokių festivalyje „KELIAUJANTIS FESTIVALIS 2010“ Jame pasirodė vaikų kolektyvai iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos.
Pirmoji koncertinė diena Rygos VEF kultūros rūmuose buvo pakankamai sunki ir įtempta. Tačiau spalvingas koncertas, diskoteka, daugybė įspūdžių ir naujų draugų dalyviams suteikė jėgų ir nuostabią nuotaiką iki pat vėlyvo vakaro.
Antrąją dieną vaikai susipažino su Rygos senamiesčiu ir jo įžymybėmis, Jurmaloje aplankė pajūrį, linksmai leido laiką maudydamiesi Jurmalos vandens pramogų parke.

Pop grupės „AUŠRA“ vaikai ir jos vadovai labai dėkingi Leliūnų seniūnijos bendruomenei ir Utenos kultūros centrui už paramą vykstant į šią kelionę.

Į turinį
 

Tarptautinė mėgėjų teatrų šventė „Prie dvaro“

Taujėniškiai (Ukmergės raj.) yra įpratę ir džiaugiasi, kad kas dveji metai pačiame vidurvasaryje, kai kaimo žmogus šiek tiek atsikvepia po šienapjūtės ir rengiasi naujo derliaus nuėmimui, vyksta tarptautinė mėgėjų teatrų šventė „Prie dvaro“. Ši graži tradicija, užgimusi 2002 metais Taujėnuose yra puoselėjama ir tesiama. Pirmoji šventė vyko Taujėnų dvaro parko teritorijoje.

Leliūnų kultūros centro mėgėjų teatras „LE LIŪNĖ“ žiūrovams parodė Rusų dramaturgo A. Lunačiarskio satyrinę pjėsę „Eleonoros dvasia“. Spektaklis suteikė daug džiaugsmo, malonių įspūdžių žiūrovams, susirinkusiems beržynėlyje pastatytoje vasaros estradoje. Teatrų šventėje, kuri truko tris dienas, pasirodė keturiolika kolektyvų iš Lietuvos ir Latvijos. Pasirodymams pasibaigus kolektyvai dalindavosi patirtimi, vykdavo vakaronės.Tačiau, būta ir netikėtumų, paaiškėjo jog vakaro metu buvo pagrobti kolektyvų vadovai, kad susigražintume savo vadovą Edmundą Gutauską gavome užduotį, surežisuoti ir suvaidinti, Žemaitės „Tris mylimas“. Lengvinanti aplinkybė buvo ta jog šį vaidinimą festivalio metu pateikė Bajorų kaimo teatras „Šnekutis“ iš Rokiškio rajono, o sunkinanti jog negalėjo padėti vadovas kurį „plėšikai“ paslėpė Taujėnų girininkijos miškuose. Tačiau kolektyvo aktoriai Rūta Lauciuvienė, Šarūnas Kunickas, Kęstutis Udras dar vienu pasirodymu scenoje, vadovą susigražino ir grįžo namo kupini džiaugsmingų akimirkų.

Į turinį

„DAINŲ LIETUTIS 2010“

Gegužės 8 d. Leliūnų kultūros centro pop grupė „Aušra“ dalyvavo respublikiniame vaikų dainų festivalyje „DAINŲ LIETUTIS 2010“ Kupiškiyje.

Į turinį

MAMYČIŲ ŠVENTĖ

Balandžio 30 d., penktadienį, nuo pat ryto Leliūnų pag. mokykloje lakstė, ruošėsi vaikai: dėliojo savo padarytas dovanėles, kabino ant sienų piešinukus ir laukė į šventę ateinančių mamyčių. Pažiūrėti koncertėlio susirinko pilnut pilnutėlė salė mamyčių, močiučių, svečių. Į šventę atvyko ir seniūnė L. Petronienė.

Renginuko pradžioje poetų eilėmis į mamas kreipėsi Dienos centro vaikai, gražiausius posmus, skambiausias daineles ir linksmiausius šokius mamytėms dovanojo pradinių klasių mokiniai, savo dainomis mamas pasveikino pop grupės „Aušra“ dainininkai.

Tokią gražią dieną neužmiršo vaikučiai pasveikinti ir Leliūnų globos namuose gyvenančių močiučių.

PASTOGĖ - 2010

Balandžio 25d. Leliūnų kultūros centro mėgėjų teatras „LE LIŪNĖ“ dalyvavo regioninėje kaimų ir miestelių teatrų apžiūroje „Pastogė 2010“ Skapiškyje.

Į turinį

ATVELYKIS -2010

Šį pavasarį penkioliktoje, jubiliejinėje Utenos rajono kaimo kultūros centrų mėgėjų meno kolektyvų šventėje „ATVELYKIS -2010“, jau dešimti metai iš eilės dalyvavo Aušros ir Edmundo Gutauskų paruošti Leliūnų seniūnijos saviveiklininkų kolektyvai.
Gausiais plojimais buvo sutikti ir palydėti: popgrupės „Aušra“ dainininkai, Leliūnų ir Pakalnių kultūros centro moterų ansambliai, Onutės ir Edmundo Gutauskų šeimyninis duetas, Pakalnių jaunimo estradinė grupė.

Į turinį

VELYKINIS KONCERTAS

Antrą Velykų dieną, po šv. Mišių, leliūniškius sukvietė į koncertą Leliūnų ir Pakalnių kultūros centrų saviveiklininkai. Visus susirinkusius savo dainomis džiugino Leliūnų ir Pakalnių moterų ansambliai, Onutės ir Edmundo Gutauskų duetas, vaikų pop grupė Aušra. Savo debiutu žiūrovus nustebino mažieji pop grupės dainininkai. Visi grožėjosi naujai susikūrusiu Pakalnių moterų šokių kolektyvu.

Į turinį

ZONINĖJE MĖGĖJŲ TEATRŲ APŽIŪROJE PASIRODYS LELIŪNIŠKIAI

Utenos kultūros centre vyko rajono kaimo kultūros centrų teatrų apžiūra - šventė „Pastogė“.

Dalyvavo: Tauragnų, Pačkėnų, Leliūnų kolektyvai. Į zoninę apžiūrą pateko Leliūnų kultūros centro mėgėjų teatras, parodęs A. Lunačiarskio komediją „Eleonoros dvasia“. Režisierius R. Kunickas.

Į turinį

KONCERTAS SKIRTAS VASARIO 16 DIENAI PAMINĖTI

Vasario 14 d., po Šv. Mišių leliūniškiai rinkosi į V. Valiušio keramikos muziejaus salę, pasiklausyti koncerto, skirto Vasario 16 dienai paminėti. Iškilmingai nuskambėjus Lietuvos himnui susirinkusius pasveikino Leliūnų parapijos klebonas A. Puško, seniūnė L. Petronienė. Apie Lietuvos istorijos kelio vingius į nepriklausomybę papasakojo Leliūnų pag. mokyklos istorijos mokytojas, Utenos r. savivaldybės tarybos narys V. Pimpė. Savo dainas apie tėvynę leliūniškiams dovanojo pagyvenusių pedagogų kolektyvas ATGAIVA.

KALĖDINĖS IŠVYKOS

Leliūnų kultūros centro mėgėjų dramos teatras gruodžio mėnesi turėjo dvi kalėdines išvykas. Spektaklis „Eleonoros dvasia“ (A. Lunačarskis) buvo parodytas gruodžio 4 d. Utenos r. Saldutiškio kultūros centre, gruodžio 29 d. Anykščių r. Šėrių kaimo bendruomenės namuose.

Į turinį

BELAUKIANT KALĖDŲ

Jau kelinti metai iš eilės prieš didžiąsias žiemos šventes visuose Leliūnų seniūnijos miestelių centruose sužimba Kalėdinės eglės.

Neužmiršo Kalėdų senelis ir šiais metais užsukti į Leliūnų seniūniją.

Gruodžio 19 d. 12 val. stebuklingos Kalėdų senelio lazdelės mostelėjimu įsižiebė Leliūnų miestelio eglė. Susirinkę leliūniškiai sukosi rateliuose, trepsėjo, plojo pop grupės „Aušra“ dainininkams - nykštukams, vaišinos Kalėdų senelio saldžiomis dovanomis.

Patrepsėjęs, padainavęs Kalėdų senelis mojo leliūniškiams ir kartu su draugais nykštukais išskubėjo įžiebti Pakalnių miestelio eglės.

Lauke spaudė stiprus šaltukas, todėl įžiebus Pakalnių eglę visi susirinkę buvo pakviesti į šiltus kultūros namus, kur toliau tesėsi linksmybės: Kalėdų senelis dalino dovanas, skambėjo linksmos pop grupės „Aušra“ dainelės.

Gruodžio 22 d. Leliūnų kultūros centro pop grupės „Aušra“ dainininkai – nykštukai padėjo Kalėdų seneliui išdalinti dovanas ir visus susirinkusius Utenos miesto gyventojus linksmino savo smagiomis dainomis prie Utenos miesto eglės.

Į turinį

ADVENTINĖ POPIETĖ

Gruodžio 18 dieną, penktadienį Leliūnų pagrindinėje mokykloje šurmuliavo vaikai, jų tėveliai, seneliai, svečiai. Visi ruošėsi Adventinei popietei: klojo stalus baltomis staltiesėmis, puošė kalėdinėmis puokštėmis, vainikais, krovė įvairius tradicinius advento valgius. Moterų bendrijos moterys paruošė dailią prakartėlę.

Popietės pradžioje susirinkusius pasveikino klebonas Alfredas Puško, seniūnė Lina Petronienė.

Mokyklos mokiniai kūrybingai pristatė pačių paruoštus adventinius valgius, supažindino su burtais, minė mįsles, mažieji visus kvietė pažaisti smagių advento žaidimų, Leliūnų kultūros centro vaikų kapelytė grojo lietuvių liaudies melodijas, dainavo adventines dainas.

Smagiai ir įdomiai praleistos kelios valandos prabėgo nepastebimai. Visi džiaugėsi maloniai ir prasmingai praleidę laiką.

Į turinį

KONCERTAS UŽPALIŲ GIMNAZIJOJE

Lapkričio 13 d. Leliūnų kultūros centro vaikų pop grupės „Aušra“ dainininkai dovanojo savo daineles Užpalių gimnazijos mokiniams.

KRAŠTIEČIŲ ŠVENTĖ - RESPUBLIKINIS TEATRŲ FESTIVALIS 2009

Leliūnų k. c. „ELEONOROS DVASIA“

Leliūnų miestelio aikštėje

LJKS GOSPEL ANSAMBLIS Vilnius

Pakalnių k. c. grupė „PIVVA“

Pandėlio k. c. „PALANGOS LIŪTAS“

Ukmergės Tajėnų k. c. „SUSITIKIMAS SU VAMPYRAUSKU“

Utenos k. c. Žaliaduonių teatras „SUDIEV KVIETKELI“

Crazy dance šokėjai

Mažieji šokėjai

Mažosios šokėjos

Pop grupės Aušra dainorėliai

Į turinį

POP GRUPĖS „AUŠRA“ LAIMĖJIMAS

Balandžio 25 d. Leliūnų kultūros centro popgrupės „Aušra“ vaikai dalyvavo Tarptautiniame vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos festivalyje „MUZIKINĖS NOMINACIJOS - 2009“ Utenos kultūros centre.

Šiame konkurse leliūniškiai dalyvavo pirmą kartą. Linksma ir spalvinga šventė vaikams paliko neapsakomą įspūdį ir suteikė didžiulį džiaugsmą. Komisijos vertinimu popgrupė „Aušra“ savo amžiaus grupėje užėmė III vietą.

ATVELYKIS – 2009

Šiais metais, jau keturioliktą kartą, Utenos kultūros centre vykstanti ATVELYKIO šventė sukvietė didžiulį būrį kaimo kultūros centrų meno saviveiklos mėgėjų kolektyvų.

Šventėje pasirodė Aušros ir Edmundo Gutauskų vadovaujami Leliūnų bei Pakalnių kultūros centrų meno saviveiklininkai: Leliūnų popgrupės „Aušra“ dainininkai, Leliūnų kultūros centro moterų ansamblis, Pakalnių kultūros centro moterų ansamblis, Pakalnių jaunimo estradinė grupė, Audros Daškevičienės ir Edmundo Gutausko duetas bei Onutės ir Edmundo Gutauskų šeimyninis duetas.

Į turinį

KONCERTAS SUBAČIAUS GIMNAZIJOJE

Balandžio 3 d. Pakalnių kultūros centro estradinė jaunimo grupė ir Leliūnų kultūros centro popgrupės „Aušra“ mergaitės koncertavo Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos mokiniams.

KOVO 11 d. MINĖJIMAS

Kovo 11 d. leliūniškiai gražiai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis Šv. Juozapo bažnyčioje. Po Šv. Mišių miestelio žmonės kartu su Utenos apygardos Šaulių rinktinės kariais aplankė Leliūnų kapinėse besiilsinčių, už Lietuvos laisvę žuvusių, kovų dalyvių kapus. V. Valiušio muziejaus salėje pasiklausė skambių Leliūnų pagrindinės mokyklos vaikų ir „Bočių“ kolektyvo atliekamų dainų.

Į turinį

Užgavėnės

Vasario 24 d. Leliūnų mestelyje, stadijone esančiame šalia V. Valiušio muziejaus, skambėjo linksma muzika, šurmuliavo persirengėliai, visi atėję išlydėti žiemos buvo vaišinami riebiais blynais, šilta arbata, atrakcijonuose ir rugtyse, savo jėgas išbandė maži ir dideli. Vyko pašėlusiai linksma Užgavėnių šventė, kurią vedė Lašininis - Edmundas Gutauskas ir Kanapinis - Leliūnų pag. m-klos moksleivis Darius Šiukščius.
Šventę organizavo Leliūnų seniūnijos, mokyklos ir kultūros centro darbuotojai.

„BALTUMO ŠVENTĖ – 2009“

2009m. sausio 18d. Leliūnų kultūros centro pop grupės „Aušra“ mažieji dainininkai dalyvavo III-ame respublikiniame populiariosios dainos festivalyje “Baltumo šventė - 2009“ Kaune.

Į turinį

KALĖDINIAI RENGINIAI LELIŪNUOSE

Gruodžio 17 dieną Leliūnų miestelio aikštėje Kalėdų senelio įžiebta puošni, visomois spalvomis žaižaruojanti eglė, bei parodytas Utenos Žiburio mokyklos spektakliukas uždegė leliūniškių širdyse šventines nuotaikas. Nors tą dieną lauke spaudė šaltukas, visi džiaugėsi Kalėdų seneliu, jo dovanomis, klausėsi vaikų pop grupės „Aušra“ atliekamų dainelių.

Gruodžio 27 dieną Karlsonas ir Mažylis su daugybe kitų animacinių filmukų, ir pasakų herojų visus vaikus pakvietė į nuotaikingą Kalėdinį renginį. Susirinkusius aplankė Kalėdų senelis su dovanomis.

Gruodžio 28 dieną miestelio žmonės buvo pakviesti į Leliūnų seniūnijos saviveiklininkų koncertą. Visus maloniai nustebino nesenai susikūrusi Pakalnių jaunimo estradinė grupė „PIVA“.

DRAMOS KOLEKTYVO PASIRODYMAS SOSTINĖJE

Leliūnų kultūros centro dramos kolektyvas parodė vilniečiams spektaklį pagal A. Čechovą "Meška".
Vaidinimas vyko Vilniaus mokytojų namų scenoje, kurioje vyksta įvairūs kultūriniai, šviečiamieji renginiai, pristatoma Lietuvos regionų kultūra.
Kolektyvas nuoširdžiai dėkoja Vilniaus mokytojų namų projektų vadovui Juozui Žitkauskui už nuoširdų priėmimą ir įdomiai praleistą laiką šioje kultūros įstaigoje.
Nuotraukoje grupė leliūniečių prieš spektaklį.

Į turinį

SPARNUOTA VASARĖLĖ 2008

Birželio 29 d., po Šv. Petro ir Povilo atlaidų, leliūniškiai rinkosi į miestelio aikštę kur vyko respublikinis jaunųjų atlikėjų festivalis SPARNUOTA VASARĖLĖ 2008. Tai Leliūnuose jau antrasis dainuojančių, grojančių ir šokančių vaikų festivalis. Jo organizatoriai kultūros centro darbuotojai Aušra ir Edmundas Gutauskai bei Vaikų dienos centras.
Šiais metais čia dalyvavo 14 kolektyvų iš Ignalinos, Kėdainių, Utenos, Vievio (Elektrėnų r.), Subačiaus (Kupiškio r.), Vyžuonų, Pakalnių (Utenos r.) ir t.t.
Visos grupės, visi atlikėjai pasirodė šauniai, labai patiko leliūniškiams ir jų svečiams. Seniūnė, svečiai padėkojo kolektyvams ir jų vadovams.
Festivalio rengėjai dėkingi už paramą Utenos kultūros centrui, seniūnei Linai Petronienei, bendruomenės pirmininkui Kęstučiui Udrui, UAB „Butero prekyba“ – Violetai Buterlevičienei, UAB „Abuva“, vaistinių tinklo savininkui Gintarui Vidžiūnui, UAB „Singitransas“, individualiai įmonei „Gražuliai“. Taip pat nuoširdžiai dėkingi festivalio nominacijų steigėjams: seimo nariams A. Matulevičiui, E. Pupiniui, Leliūnų seniūnijos seniūnei L. Petronienei ir Leliūnų seniūnijos bendruomenės pirmininkui K. Udrui.

Į turinį

LELIŪNIŠKIŲ SĖKMĖ KURŠĖNUOSE

Aštuntą kartą Lietuvos liaudies kultūros centro iniciatyva rengiama „Pastogės“ šventė, kurioje dalyvauja kaimų ir miestelių teatrai. Rajoninėse apžiūrose dalyvavo arti šimto kolektyvų. Į zoninius konkursus Pandėlyje (Rokiškio r.), Šakiuose, Salantuose (Kretingos r.) vertinimo komisijai buvo pateiktas dvidešimt vienas kolektyvas.
Baigiamoji šventė gegužės 11 dieną įvyko Kuršėnuose. Joje laureatais paskelbti aštuoni mėgėjų teatrų kolektyvai: Leliūnų (Utenos r.), Bazilionų (Šiaulių r.), Kruopių (Akmenės r.), Salantų (Kretingos r.), Smalininkų (Jurbarko r.), Lekėčių (Šakių r.), Miežiškių (Panevėžio r.), Kriukų (Joniškio r.). Tai labai aukštas kolektyvo vadovų E. Gutausko, R. Kunicko ir vaidmenis sukūrusių dvarininkės (R. Lauciuvienė), žemvaldžio (K. Udras), lokajaus(G. Mazuras) bei mergaičių ansamblio įvertinimas.

Į turinį

MOTINOS DIENOS KONCERTAS

Gegužės 4 d. Motinos dienos koncerto metu, linksmais šokiais ir dainelėmis savo mamytes pasveikino Leliūnų pagrindinės mokyklos moksleiviai. Šios dienos proga vyžuoniškiai leliūniškiams parodė vaidinimą „Burtininkė“.

Į turinį

PASIRODYMAS RYTŲ AUKŠTAITIJOS BAIKERIŲ SEZONO ATIDARYME

2008 m. gegužės 2 d. Leliūnų kultūros centro vaikų pop choro „Aušra“ vaikai dalyvavo „Rytų Aukštaitijos baikerių sezono atidarymo“ renginyje, skirtame vaikų globos namams paremti.
Ignalinos miesto parke vykęs renginys, daugybė motociklų, draugiškai besišypsančių ir vaikams saldainius dalinančių baikerių, dainininkams paliko didžiulį įspūdį.
Atlikę savo koncertinę programą pop choro vaikai bendravo su globos namų vaikais, kartu linksmai žaidė žaidimų atrakcionuose. Baikeriai visus smagiai pavėžino savo motociklais.

„PASTOGĖ - 2008“

2008m. balandžio 5d. Leliūnų kultūros centro dramos kolektyvas dalyvavo zoniniame kaimo ir miestelių konkurse Pandėlyje. Tapęs laureatu kolektyvas pakviestas dalyvauti respublikiniame konkurse „PASTOGĖ – 2008“ Kuršėnuose.

Į turinį

„MAŽIEJI TALENTAI 2008“

2008 m. balandžio 12 d. Leliūnų kultūros centro popgrupės „Aušra“ vyresnės mergaitės dalyvavo respublikiniame dienraščio RESPUBLIKOS konkurse „MAŽIEJI TALENTAI - 2008“ Vaikų ir jaunimo centre, Vilniuje.

ATVELYKIS-2008

Kaip ir kiekvieną pavasarį iš visų Utenos rajono kampelių į kaimo kultūros centrų meno saviveiklos mėgėjų kolektyvų šventę – ATVELYKIS 2008 suvažiavo didžiulis būrys dainininkų, šokėjų, muzikantų.
Šiais metais Leliūnų kultūros centrą atstovavo vaikų pop choras „Aušra“, atlikdamas 3 daineles, bei Onutės ir Edmundo Gutauskų šeimyninis duetas.
Didžiojoje miesto scenoje taip pat pasirodė Edmundo Gutausko vadovaujami Pakalnių kultūros centro kolektyvai: moterų ansamblis bei jaunimo instrumentinė grupė.

Į turinį

VELYKINIS KONCERTAS LELIŪNUOSE

Antrą Šv. Velykų dieną, Vytauto Valiušio keramikos muziejuje, Leliūnų seniūnijos saviveiklininkai visus susirinkusius pasveikino su Šv. Velykomis ir atėjusiu pavasariu.
Leliūnų kultūros centro pop choro „Aušra“ vaikai dovanojo linksmas daineles, bei nuotaikingus šokius. Šeimyninis Onutės ir Edmundo Gutauskų duetas dainavo lyriškus, daugeliui tolimą jaunystę primenančius, posmus. Visus maloniai nustebino po poros metų pertraukos Edmundo Gutausko suburtas Pakalnių moterų ansamblis ir jų melodingos dainos. Bet daugiausisiai plojimų susilaukė Mildos Kairytės ir prieš mėnesį sukurtos Pakalnių jaunimo instrumentinės grupės (vadovas Edmundas Gutauskas) daina „Laukų gėlė“.
Šio koncerto pasiklausiyti susirinko didžiulis būrys Leliūnų seniūnijos gyventojų.

Į turinį

Leliūnų kultūros centro mėgėjų teatro pasirodymas pripažintas prafesionaliausiu!

Vasario 23 d. Utenos kultūros centre vyko kaimo teatrų šventė „Pastogė-2008“, jame dalyvavo Leliūnų kultūros centro mėgėjų teatras. Žiūrovams parodėme A. Čechovo komediją „Meška“, režisierius ir dailininkas Raimundas Kunickas. Pagrindinius vaidmenis sukūrė: dvarininkė Popova - Rūta Lauciuvienė, dvarininkas Smirnovas - Kęstutis Udras, liokajus Luka - Giedrius Mazūras, angelai - mergaičių ansamblis vadovaujamas Aušros ir Edmundo Gutauskų.

Komisija leliūniečių pasirodymą pripažino prafesionaliausiu, tai įpareigojimas atstovauti zoniniame konkurse Biržuose balandžio mėnesį.
Sveikiname kolektyvą!

Į turinį

„BALTUMO ŠVENTĖ – 2008“

2008 m. sausio 20 d. Leliūnų kultūros centro popgrupės „Aušra“ mergaitės dalyvavo II-ame respublikiniame populiariosios dainos festivalyje „Baltumo šventė - 2008“ Kaune, muzikiniame klube „Combo“.

Akimirkos iš festivalio:

Į turinį

Tauragnų teatro „Mokas“ spektaklis.

Sausio 5 d. leliūniškiams buvo parodytas Tauragnų kultūros centro teatro „Mokas“ A. Tarasonio dviejų veikmų komedija „Nesusipratimas dėl kelnių“.

POP chorui „Aušra“ 5 metai

Besibaigiant 2007 metams Leliūnų kultūros centro vaikų pop choras „Aušra“, vadovaujamas Aušros ir Edmundo Gutauskų, visus sukvietė į jubiliejinį penkių metų koncertą.
Jaunųjų atlikėjų pasiklausyti susirinko didelis būrys vaikų tėvelių ir Leliūnų seniūnijos gyventojų.
Koncertas prasidėjo kolektyvo penkių metų veiklos pristatymu.
Vaikų pop choro „Aušra“ dainininkai parodė linksmą ir nuotaikingą programą. Žiūrovai jauniesiams atlikėjams negailėjo gausių plojimų.
Į šventinį koncertą, pasveikinti vaikų, atvyko Leliūnų seniūnijos seniūnė Lina Petronienė, kuri vaikams padovanojo didžiulį gimtadienio tortą.
Kiekvienas pop choro dainorėlis buvo apdovanotas Utenos rajono Mero Alvydo Katino įsteigtomis dovanėlėmis bei padėkos raštais.
Vaikus sveikino Leliūnų seniūnijos bendruomenės pirmininkas Kęstutis Udras, režisierius Raimundas Kunickas, Leliūnų dienos centro vadovė Jolanta Dudliauskienė ir kt.
Šventę vainikavo B. Bareišio Iį „Medžioklės reikmenys“ dovanoti fejerverkai, po kurių visi susirinkusieji buvo pakviesti į nuotaikingą vakaronę.

Leliūnų kultūros centras labai dėkingas šventės rėmėjams: Utenos raj. miesto Merui Alvydui Katinui; Utenos kultūros centrui; Leliūnų seniūnijos seniūnei Linai Petronienei; Leliūnų bendruomenės pirmininkui Kęstučiui Udrui; UAB „Singitransas”; B. Bareišio Iį „Medžioklės reikmenys“.
Taip pat už pagalbą rengiant šventę dėkoja: Ritai Diominienei, Andriui Gaigalui ir Vaidui Patalauskui.

Į turinį

„ŽUVĖDROS SKRYDIS 2007“

Jau treti metai iš eilės Leliūnų kultūros centro vaikų ir jaunimo kolektyvai dalyvauja Šventosios pagrindinės mokyklos organizuojamame tarptautiniame jaunųjų talentų festivalyje „Žuvėdros skrydis“.

Tai nuostabus festivalis į kurį susirenka daugybė talentingų vaikų ir jaunimo iš visos Lietuvos, bei kitų šalių. Čia dalyviai keturias dienas rodo savo paruoštas koncertines programas, susiranda naujų draugų, laisvalaikį leidžia prie jūros.

2006 m. šiame festivalyje dalyvavo Leliūnų kultūros centro jaunimo šokių grupė „Crazy dance“, 2005 m. ir šiais metais į festivalį vyko vaikų popchoras „Aušra“.

„SPARNUOTA VASARĖLĖ - 2007“

Šiais metais, birželio pradžioje į Leliūnus vasara atskriejo sukviesdama didžiulį būrį dainuojančių, grojančių, šokančių vaikų ir jaunimo. Čia vyko Leliūnų kultūros centro vadovų organizuojamas pirmasis respublikinis jaunųjų atlikėjų festivalis „Sparnuota vasarėlė 2007“.

Festivalyje dalyvavo Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bites vidurinės mokyklos (Pasvalio r.) vokalinės grupės „Melodija“ ir „Kodėl“, gitaristų kvartetas vadovaujami Ievos ir Giedriaus Gumbelevičių, Panevėžio rajono Dembavos pagrindinės mokyklos solistai Monika Vyšniauskaitė, Aurimas Klevas ir Indrė Savickaitė bei ansamblis „Šypsenėlė“ (vadovė Vida Nuobarienė), Biržų rajono Vabalninko kultūros centro solistai Miglė Labakojytė, Augis Marazas, Gabrielė Nakčiūnaitė (vadovai Aurelija ir Eugenijus Lukavičiai), Utenos A. Šapokos gimnazijos šokių grupė „La boom ir deep infinity“ (vadovė Birutė Siliūnienė), Utenos Dauniškio gimnazijos grupė „Vivo“ (vadovė Asta Skeirienė), Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos popchoras „Aukštakalnio vaikai“ (vadovė Laima Pakalnienė), Milda Kairytė iš Utenos rajono, Pakalnių miestelio, Justina Trinkūnaitė iš Utenos, Leliūnų kultūros centro vaikų popchoras „Aušra“ ir šokių grupė „Crazy dance“ (vadovai Aušra ir Edmundas Gutauskai).

Festivalį rėmė UAB „Utenos alus“ konsultantas Aldas Varnas, UAB „Butero prekyba“, UAB „Alauša“, Leliūnų bendruomenė (pirmininkas Kęstutis Udras), UAB „Daivida“, vaistinių tinklo savininkas Gintaras Vidžiūnas, UAB „Antalgės paukštynas“, UAB „Singitransas“, Iį „Gražuliai“, AB „Utenos melioracija“.
Už pagalbą ruošiant renginį organizatoriai labai dėkingi Utenos kultūros centrui, Leliūnų seniūnijos seniūnei Linai Petronienei, Leliūnų pagrindinės mokyklos direktoriui Edmundui Martinavičiui, Leliūnų moterų bendrijai, festivalio režisieriui Raimundui Kunickui, festivalio dailininkei Daivai Leonovienei, Vaidui Patalauskui, Andriui Gaigalui.

Į turinį

„SPINDULĖLIS – 2007“

2007 m. gegužės 19 d. Raguvos miestelyje (Panevėžio r.) vyko VI - sis respublikinis vaikų ir jaunimo popchorų, ansamblių, solistų festivalis – konkursas „SPINDULĖLIS 2007“.

Jau antri metai iš eilės šiame konkurse dalyvavo Leliūnų kultūros centro vaikų popchoras „Aušra“. Pernai metais laimėjęs II vietą ir pripažintas artistiškiausiu kolektyvu, šiemet į namus grįžo, taip pat, su pakilia nuotaika, parsiveždamas III vietos diplomą.

       
 

Konkurse – festivalyje sėkmingai pasirodė ne tik vaikų popchoro „Aušra“ vaikai. Šiais metais čia šoko ir Leliūnų kultūros centro šokių kolektyvo „Crazy dance“ merginos.

 

 

Leliūnų kultūros centras

Koordinatorius Edmundas Gutauskas
Meno vadovė Aušra Gutauskienė
Liepų g. 1, Leliūnai, LT - 28361 Utenos r.
Tel.: +370 616 40117
El. paštas: mutecenator@gmail.com
 
Į turinį
 
Visos teisės saugomos © 2006 Leliūnų seniūnijos bendruomenė